Salon Morska 15

O firmie

Firma Adamaszek istnieje na rynku koszalińskim od 1992 roku. Przez 17 lat siedziba naszej firmy znajdowała się w Starych Bielicach, jednak od 2009 roku cała sprzedaż została przeniesiona do Koszalina. Obecnie salon detaliczny oraz hurtownia znajdują się w jednym miejscu przy ulicy Morskiej 15 w Koszalinie. Już ponad 24 lata zajmujemy się sprzedażą firan, zasłon, tkanin, obrusów, pościeli, kołder, poduszek, kocy, narzut oraz innych tekstyliów użytkowych i dekoracyjnych. Na zamówienie projektujemy również i szyjemy dekoracje okien, stołów itp. (m. in. firany, zasłony, rolety rzymskie, obrusy, serwetki).

Realizujemy zamówienia zarówno indywidualne jak i hurtowe. Zaopatrujemy pensjonaty, ośrodki wczasowe, hotele, restauracje, kwatery prywatne, internaty, bursy, domy opieki, szpitale i inne instytucje.
Naszą działalność opieramy na solidnych podstawach.
Staramy się aby nasze produkty i usługi w najwyższym stopniu spełniały oczekiwania naszych Klientów. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji opartych na zaufaniu oraz rzetelnej realizacji przyjętych zamówień.
Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami i producentami. Sami testujemy nowo oferowane produkty.
W ciągu wielu lat pracy zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wielu zadowolonych Klientów. Ufamy, że również i Państwo do nich dołączą.

                                                Zapraszamy do współpracy   :-)

Pościel hotelowa
Copyright   ®  2016  Adamaszek s.c.