Salon Morska 15


Obsługa hoteli i restauracji

OFERTA DLA HOTELI, PENSJONATÓW I RESTAURACJITworzymy Wnętrza, do których chce się wracać ...

Już prawie 20 lat dbamy o piękno pensjonatów, hoteli i restauracji. Na zamówienie projektujemy i szyjemy dekoracje okien oraz stołów. Zaopatrujemy pensjonaty, ośrodki wczasowe, hotele, restauracje, kwatery prywatne, szpitale i inne instytucje w tekstylia użytkowe i dekoracyjne wszelkiego rodzaju. Zawsze staramy się, aby produkty i usługi, które oferujemy spełniały oczekiwania naszych Klientów. Ufamy, że również i Państwo dołączycie do ich licznego grona.
Zapraszamy do współpracy

Gwarantujemy indywidualne podejście i hurtowe ceny.Firany i dekoracje okienne Firany, zasłony i rolety

W stałej ofercie posiadamy ponad 500 wzorów firan oraz zasłon (m. in. firanki żakardowe, woale, organzy, markizety, „makarony”, firany z nadrukiem, z haftem, z gipiurą , firany dziecięce, zazdroski, żakardy, kresze, szantungi, tafty, bistory, bawełnę i len). Oferujemy również modne obecnie rolety rzymskie i austriackie szyte na wymiar z kilkuset różnych tkanin.

   >>> więcej...Karnisze i szyny sufitowe

Oferujemy m.in. :
- ozdobne karnisze metalowe (zarówno klasyczne jak i bardzo nowoczesne)
- bardzo praktyczne i estetyczne szyny sufitowe z tworzyw sztucznych - karnisze typu „cafe” i pręty do zazdrosek

   >>> więcej...

Szyny sufitowe


Pościel hotelowa Pościel hotelowa

Oferujemy wielobarwną pościel satynową, flanelową, pościel z kory, pościel dziecięcą oraz pościel ekskluzywną. Znajdą Państwo u nas niezwykle bogatą ofertę wzorów pościelowych o różnych rodzajach wykończenia. Oferujemy tak często poszukiwaną pościel bawełnianą „na zakład” a także zapinaną na guziki lub zamek.

   >>> więcej...Ręczniki hotelowe

W naszej ofercie posiadamy ręczniki hotelowe w różnych rozmiarach i szerokiej gamie kolorystycznej. Polecamy szczególnie jednobarwne ręczniki z prostym wykończeniem wykonane z wysokiej jakości chłonnej i trwałej bawełny.

   >>> więcej...

Ręczniki hotelowe


Kołdry hotelowe Kołdry i poduszki hotelowe

Oferujemy kołdry uniwersalne, letnie, zimowe, z różnym typem wypełnienia, charakteryzujące się różnymi temperaturami prania (nawet do 95°). W swojej ofercie posiadamy m. in. kołdry silikonowe, poliestrowe, antyalergiczne, poduszki z pierza, półpuchu, silikonowe, poliestrowe i antyalergiczne.

   >>> więcej...Narzuty i koce

W stałej sprzedaży posiadamy narzuty satynowe, bawełniane, pikowane, z wypełnieniem poliestrowym. Oferujemy także szeroki wybór kocy, w tym kocy akrylowych, z mikrofibry oraz tzw. kocy „biwakowych”.

   >>> więcej...

Narzuty hotelowe


Obrusy i galanteria stołowa Obrusy i galanteria stołowa

Dekorację stołu stanowią przede wszystkim obrusy, serwety, serwetki, bieżniki. Nasza oferta galanterii stołowej obejmuje tkaniny obrusowe, obrusy gotowe, wykonane z różnych tkanin, w tym również pięknie zdobionych tkanin plamoodpornych.

   >>> więcej...Projekty, szycie i montaż

W ramach kompleksowej realizacji zamówień oferujemy projektowanie i szycie dekoracji okiennych a także montaż karniszy i szyn sufitowych. Służymy także pomocą w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań oraz zastosowania odpowiednich materiałów. Projektujemy i szyjemy także obrusy i galanterię stołową.

   >>> więcej...

Projekt - szycie - montaż


Copyright   ®  2016  Adamaszek s.c.